Péče

Preventivní péče

Pravidelné preventivní prohlídky jsou základem kvalitní a smysluplné zubní péče. Jen díky nim máme možnost problémům předcházet, případně je odhalit včas a vyřešit je často jen minimální možnou intervencí. Víte, že jsou 2x ročně hrazeny ze zdravotního pojištění?

Dentální hygiena

Dentální hygiena – to není jen profesionální vyčištění zubů s odstraněním zubního kamene. Cílem je naučit Vás správně pečovat o své zuby tak, aby byly zdravé a bez problémů. Pak se budeme setkávat jen v rámci preventivních prohlídek.

Parodontologie

Víte, že 98 % populace trpí více či méně pokročilým zánětem dásní? A že neléčený zánět dásní přechází v parodontitidu? Léčba parodontitody je naší specializací.

Dětská péče

Rádi ošetřujeme i děti našich pacientů. K vyšetření i ošetření malých pacientů přistupujeme trpělivě a zodpovědně. Důležitá je prevence a hlavně domácí péče. Naším úkolem je vysvětlit Vám, jak na to.

Výplně

Ať již výplň zhotovujeme z jakéhokoliv materiálu, důraz klademe na správnou indikaci a kvalitu provedení. Záleží nám na přesnosti, dlouhodobé životnosti a estetice. Bílé neviditelné výplně zhotovujeme v předním i zadním úseku chrupu.

Endodontické ošetření

Za tzv. čištěním kanálků se skrývá složitější postup. Jde o vyhledání, zpřístupnění,  čištění a dezinfekci kořenových kanálků. Díky moderním postupům dokážeme ošetřit zuby, které byly v dřívější době považovány za neošetřitelné.

Bělení zubů

Mít bílé zuby je podmínkou úspěchu v profesním životě. Zbarvení zubů může mít řadu příčin. Bělení je součástí širší odborné péče o chrup. Vybělit zuby pod dohledem lékaře je vysoce účinné a bezpečné.