Péče

Preventivní péče

Pravidelné preventivní prohlídky jsou základem kvalitní a smysluplné zubní péče. Jen díky nim máme možnost problémům předcházet, případně je odhalit včas a vyřešit je často jen minimální možnou intervencí.

Dentální hygiena

Dentální hygiena – to není jen profesionální vyčištění zubů s odstraněním zubního kamene. Cílem je naučit Vás správně pečovat o své zuby tak, aby byly zdravé a bez problémů. Pak se budeme setkávat jen v rámci preventivních prohlídek.

Parodontologie

Víte, že 98 % populace trpí více či méně pokročilým zánětem dásní? A že neléčený zánět dásní přechází v parodontitidu? Léčba parodontitidy je naší specializací.

Dětská péče

Rádi ošetřujeme i děti našich pacientů. K vyšetření i ošetření malých pacientů přistupujeme trpělivě a zodpovědně. Důležitá je prevence a hlavně domácí péče. Naším úkolem je vysvětlit Vám, jak na to.

Výplně

Ať již výplň zhotovujeme z jakéhokoliv materiálu, důraz klademe na správnou indikaci a kvalitu provedení. Záleží nám na přesnosti, dlouhodobé životnosti a estetice. Bílé neviditelné výplně zhotovujeme v předním i zadním úseku chrupu.

Endodontické ošetření

Za tzv. čištěním kanálků se skrývá složitější postup. Jde o vyhledání, zpřístupnění,  čištění a dezinfekci kořenových kanálků. Díky moderním postupům dokážeme ošetřit zuby, které byly v dřívější době považovány za neošetřitelné. Endodontické ošetření na našem pracovišti provádíme výhradně za použití operačního mikroskopu. Jedině tak může být provedeno skutečně precizně.

Bělení zubů

Mít bílé zuby je podmínkou úspěchu v profesním životě. Zbarvení zubů může mít řadu příčin. Bělení je součástí širší odborné péče o chrup. Vybělit zuby pod dohledem lékaře a dentální hygienistky  je vysoce účinné a bezpečné.