Ceník

Ceník

ošetřenícena
amalgámová výplň680 Kč - 1.250 Kč
GIC výplň (skloionomerní materiál)450 Kč - 1.180 Kč
fotokompozitní bílá výplň750 Kč - 2.900 Kč
endodontické ošetření1.500 Kč - 6.000 Kč
metalokeramická korunkaod 5.000 Kč
celokeramická korunkaod 6.500 Kč
dentální hygienaod 850 Kč / hodina
Ceník obsahuje orientační ceny výkonů nejčastějšího ošetření. Ceny se mohou lišit, nejste-li pojištěn(a) u některé ze smluvních zdravotních pojišťoven. Přesnou kalkulaci Vaší léčby obdržíte před výkonem.

Zdravotní pojišťovny

Jsme smluvním partnerem těchto zdravotních pojišťoven:

  • Všeobecná zdravotní pojišťovna (111)
  • Vojenská zdravotní pojišťovna ČR (201)
  • Česká průmyslová zdravotní pojišťovna (205)
  • Oborová zdravotní pojišťovna (207)
  • Zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra ČR (211)

Jaká péče je hrazena zdravotní pojišťovnou?

Péči hrazenou Zdravotní pojišťovnou (ZP) můžeme rozdělit na péči diagnostickou a léčebnou. Diagnostická péče je nastavena tak, aby bylo možné se o zubní zdraví pacientů kvalitně postarat. Léčebná péče bohužel neodráží to, co moderní stomatologie nabízí. Často je lepší zub vytrhnout, než pacienta opakovaně podrobovat výkonu, který ve své podstatě pouze oddálí ztrátu zubu a nevede k vyléčení.

Z diagnostické péče (hrazena ZP) uvádíme např. vstupní vyšetření a preventivní prohlídky. Výhodné tedy je se o své zubní zdraví starat preventivně.

Co se týče léčebných výkonů hrazených ZP (např. výplně z nedózovaného amalgámu), jejich nízká úhrada ZP nám v moderně vybavené ordinaci bohužel neumožňuje zhotovit je kvalitně a pečlivě. Pro zachování Vašeho zubního zdraví budeme moc rádi, pokud se rozhodnete pro péči hrazenou pacientem a my Vám tak budeme moci poskytnout ošetření odpovídající možnostem moderní stomatologie.

Dárkové poukazy na ošetření

Poukaz_na_osetreni

Víte o lepším dárku pro vaše blízké, než jim darovat krásný úsměv? Připravili jsme pro vás nové dárkové poukazy!

K dispozici máme dárkové poukazy na provedení dentální hygieny, na bělení zubů nebo prostě na zubní ošetření. O hodnotě poukazu rozhodněte vy sami!