Ceník

Zdravotní pojišťovny

Jsme smluvním partnerem těchto zdravotních pojišťoven:

  • Všeobecná zdravotní pojišťovna (111)
  • Vojenská zdravotní pojišťovna ČR (201)
  • Česká průmyslová zdravotní pojišťovna (205)
  • Oborová zdravotní pojišťovna (207)
  • Zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra ČR (211)

Jaká péče je hrazena zdravotní pojišťovnou?

Péči hrazenou Zdravotní pojišťovnou (ZP) můžeme rozdělit na péči diagnostickou a léčebnou. Diagnostická péče je nastavena tak, aby bylo možné se o zubní zdraví pacientů kvalitně postarat. Léčebná péče bohužel neodráží to, co moderní stomatologie nabízí. Často je lepší zub vytrhnout, než pacienta opakovaně podrobovat výkonu, který ve své podstatě pouze oddálí ztrátu zubu a nevede k vyléčení.

Z diagnostické péče (hrazena ZP) uvádíme např. vstupní vyšetření a preventivní prohlídky. Výhodné tedy je se o své zubní zdraví starat preventivně.

Ošetřujeme pacienty podle svého nejlepšího vědomí, používáme kvalitní materiály a neustále investujeme do přístrojového vybavení a vzdělávání. Kvalitní ošetření vyžaduje dostatek času a pečlivosti. Nízká úhrada léčebných výkonů (zejména výplní zubů a kořenových kanálků)  hrazených ZP neumožňuje za současných standardů a možností jejich kvalitní a pečlivé zhotovení.

Ceník

ošetřenícena
endodontické ošetřeníod 3.600 Kč
metalokeramická korunkaod 8.350 Kč
celokeramická korunkaod 8.950 Kč
dentální hygiena - vstupní1.350 Kč
dentální hygiena - recall750 Kč
dentální hygiena - dítě700 Kč
hloubkové čištění 1 hod1.900 Kč / hod
Ceník obsahuje orientační ceny výkonů nejčastějšího ošetření. Ceny se mohou lišit, nejste-li pojištěn(a) u některé ze smluvních zdravotních pojišťoven. Přesnou kalkulaci Vaší léčby obdržíte před výkonem.

Dárkové poukazy na ošetření

Poukaz_na_osetreni

Víte o lepším dárku pro vaše blízké, než jim darovat krásný úsměv? Připravili jsme pro vás nové dárkové poukazy!

K dispozici máme dárkové poukazy na provedení dentální hygieny, na bělení zubů nebo prostě na zubní ošetření. O hodnotě poukazu rozhodněte vy sami!