Ceník

Ceník

ošetřenícena
fotokompozitní bílá výplň1230 Kč - 2.920 Kč
endodontické ošetřeníod 2.340 Kč
metalokeramická korunkaod 5.326 Kč
celokeramická korunkaod 6.595 Kč
dentální hygiena - vstupní1.100 Kč
dentální hygiena - recall600 Kč
dentální hygiena - dítě500 Kč
hloubkové čištění 1.650 Kč / hod
Ceník obsahuje orientační ceny výkonů nejčastějšího ošetření. Ceny se mohou lišit, nejste-li pojištěn(a) u některé ze smluvních zdravotních pojišťoven. Přesnou kalkulaci Vaší léčby obdržíte před výkonem.

Zdravotní pojišťovny

Jsme smluvním partnerem těchto zdravotních pojišťoven:

  • Všeobecná zdravotní pojišťovna (111)
  • Vojenská zdravotní pojišťovna ČR (201)
  • Česká průmyslová zdravotní pojišťovna (205)
  • Oborová zdravotní pojišťovna (207)
  • Zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra ČR (211)

Jaká péče je hrazena zdravotní pojišťovnou?

Péči hrazenou Zdravotní pojišťovnou (ZP) můžeme rozdělit na péči diagnostickou a léčebnou. Diagnostická péče je nastavena tak, aby bylo možné se o zubní zdraví pacientů kvalitně postarat. Léčebná péče bohužel neodráží to, co moderní stomatologie nabízí. Často je lepší zub vytrhnout, než pacienta opakovaně podrobovat výkonu, který ve své podstatě pouze oddálí ztrátu zubu a nevede k vyléčení.

Z diagnostické péče (hrazena ZP) uvádíme např. vstupní vyšetření a preventivní prohlídky. Výhodné tedy je se o své zubní zdraví starat preventivně.

Co se týče léčebných výkonů hrazených ZP (např. výplně z nedózovaného amalgámu), jejich nízká úhrada ZP nám v moderně vybavené ordinaci bohužel neumožňuje zhotovit je kvalitně a pečlivě. Pro zachování Vašeho zubního zdraví budeme moc rádi, pokud se rozhodnete pro péči hrazenou pacientem a my Vám tak budeme moci poskytnout ošetření odpovídající možnostem moderní stomatologie.

Dárkové poukazy na ošetření

Poukaz_na_osetreni

Víte o lepším dárku pro vaše blízké, než jim darovat krásný úsměv? Připravili jsme pro vás nové dárkové poukazy!

K dispozici máme dárkové poukazy na provedení dentální hygieny, na bělení zubů nebo prostě na zubní ošetření. O hodnotě poukazu rozhodněte vy sami!