O nás

Kdo jsme

Soukromá stomatologická praxe EM-dent byla založena v roce 2011 MUDr. Evou Šlechtovou a MUDr. Magdou Sehnalovou. Pracoviště navazuje na soukromou praxi MUDr. Magdy Sehnalové a tedy zajišťuje rodinnou tradici v zubním lékařství.

Proč právě EM-dent s. r. o.? Důraz na teamovou spolupráci a zkušenosti dvou generací se projevuje i v názvu firmy.

E a M jsou první písmena křestních jmen zakladatelek, jednatelek a lékařek společnosti.

Naše strategie

Naším cílem je poskytovat kvalitní komplexní péči v rozsahu praktického zubního lékařství a specializovanou péči v oboru parodontologie. Protože klademe maximální důraz na prevenci, nedílnou součástí naší péče je i dentální hygiena. Dbáme na kvalitu, bezbolestnost a vzájemnou důvěru.

Naučíme Vás, jak správně pečovat o Vaše zuby tak, aby byly zdravé a bez problémů.

Pokud Vaše zuby už odborný zásah potřebují, provedeme ho bezbolestně, s maximální pečlivostí, s použitím nejmodernějšího vybavení  a materiálů.

 Proč zvolit péči u nás?

  • Rodinná péče

Rádi ošetříme Vás i Vaše děti. Rodinná péče založená na vzájemné důvěře je naší prioritou. Jsme rádi, když se k nám vracíte na pravidelné prohlídky s úsměvem a beze strachu.

  • Kvalita

Pravidelně navštěvujeme odborné kurzy a semináře, sledujeme směr moderní stomatologie. Naším cílem je kvalitně odvedená práce a spokojený pacient. Kvalitní stomatologie se neobejde bez moderního vybavení, proto investujeme do nejmodernějších přístrojů a vybavení.

  • Spolupráce s odborníky

Dnešní moderní stomatologie je velmi široký obor, který není možné kvalitně pojmout v rámci praktického zubného lékařství. Proto spolupracujeme s dalšími odborníky v oboru. V případě potřeby specializovaného ošetření (např. ortodoncie, …), které Vám nemůžeme poskytnout, Vás odkážeme na kvalitní specializované pracoviště.

Kde působíme

Najdete nás v Benešově v Pražské ulici č. 2189. Přivítáme Vás v přátelském prostředí bez stresu a strachu.

Přístrojové vybavení

Z řady nezbytných přístrojů uvádíme:

Digora (digitální intraorální zobrazovací systém)

umožňuje rychlé a pohodlné zhotovení kvalitních rengtenových snímků s redukcí rentgenového záření pro pacienta

Strojové opracování kořenových kanálků

a jejich plnění způsobem vertikální kondenzace je dnes již samozřejmostí.

Operační mikroskopy

Použití operačního mikroskopu dodává zubnímu ošetření zcela novou dimenzi. Kvalitně můžeme udělat pouze to, co opravdu dobře vidíme! Operační mikroskop je schopen zvětšit ošetřované pole až 30 krát. Lze ho využít v mnoha oblastech zubního lékařství. Prim v současné době hraje zejména v ošetření kořenových kanálků, které se díky němu stává mnohem úspěšnější. Zvětšení je ve stomatologii skutečně nezbytné. Pokud zrovna k ošetření nepoužíváme operační mikroskop, máme na nose nasazeny lupové brýle :-)

Diodový laser

Tento přístroj umožňuje provádět velice šetrně některé parodontologické zákroky na měkkých tkáních, odstraňovat bakterie v kořenových kanálcích zubů (což významně zvyšuje úspěšnost endodontického ošetření), zredukovat množství virů při včasném zachycení oparu a tím zkrátit a omezit Vaše potíže, atd.

Pa-on (digitální parometr)

Přístroj umožňuje rychlé a přesné měření parodontálních chobotů. Díky němu může parodontolog i dentální hygienistka velmi snadno a průběžně monitorovat vývoj parodontitidy a tím i včas zahájit vhodnou léčbu.

Satelec Newtron

Satelec Newtron je ultrazvukový přístroj s unikátním systémem kontroly pohybu ultrazvukové koncovky „Cruise Control systém“. Jde o efektivní náhradu hmatového citu pro lehký a precizním pohyb, zajišťující maximální šetrnost a účinnost ošetření.
Výhod tohoto přístroje využíváme nejen v parodontologii a dentální hygieně, ale i pro preparaci tvrdých zubních tkání při ošetřování kořenových kanálků a kazů a při broušení na korunky a můstky.“